Żółwiki z wizytą w sklepie spożywczym i obuwniczym

Dzieci z grupy żółwiki wybrały się na wycieczkę do pobliskich sklepów, aby poznać  pracę pani sprzedawczyni.

W celu dokładnego poznania obowiązków sprzedawcy dzieci udały się do sklepu spożywczego i obuwniczego, gdzie panie pokazały przedmioty na których pracują. Żółwiki wiedziały jak się zachować w  sklepie, były bystrymi obserwatorami, nazywały wyeksponowany różny towar na półkach, porozmawiały z Panią sprzedawczynią oraz dokonały zakupu.

Wycieczka była dla naszych „Żółwików” niezapomnianym, radosnym, pozytywnym przeżyciem.

Bardzo dziękujemy  za miłą gościnę i słodkości dla dzieci.

Zobaczcie Sami. Zapraszamy do galerii.

Zdjęcie przedstawia dzieci stojące obok sklepu spożywczego “Groszek”

Zdjęcie przedstawia dzieci stojące w sklepie obuwniczym.

Przejdź do treści