Zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024 w grupie Żółwiki

Chociaż słońce jasno świeci 
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas
Teraz wakacje czekają nas!

Dnia 21 czerwca 2024 r. w grupie Żółwiki zakończyliśmy  rok przedszkolny 2023/2024. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i   pożegnań. Serdecznie gratulujemy dzielnym Przedszkolakom- Żółwikom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Przejdź do treści