Spotkanie Słowików z pielęgniarkami

n

Dnia 20 czerwca Słowiki wybrały się do punktu diagnostyki na spotkanie z pielęgniarkami. Panie opowiedziały dzieciom o swojej pracy, przedstawiły rekwizyty którymi się posługują i zapoznały z nimi dzieci. To było bardzo interesujące dla dzieci spotkanie. Dzieci obiecały że będą to miejsce bez strachu odwiedzać. Słowiki otrzymały na pamiątkę dyplomy, książeczki i rekwizyty. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie

n

Na zdjęciu panie pielęgniarki wręczają dzieciom pamiątki z wizyty.

n

Na zdjęciu pielęgniarka waży chłopca.

n

Na zdjęciu pielęgniarka mierzy wzrost dziewczynki.

n

Na zdjęciu pielęgniarka mierzy ciśnienie dziecku.

n

Zdjęcie grupy Słowiki z paniami -wychowawczyniami i pielęgniarkami przed wejściem do punktu diagnostyki.

Przejdź do treści