Zajęcia otwarte w grupie Reniferki

inbound

20 marca Reniferki gościły swoich rodziców na zajęciach otwartych.  Temat zajęć to:”Zwyczaje Świąt Wielkanocnych”. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące Świąt Wielkanocnych, przeliczały jajka i przy pomocy latarki oglądały co kryje się w środku. Następnie bawiły się w zabawę “Strusie jajo” odgadując zagadki oraz wzięły udział w zabawie ruchowej.         “Wyścigi z jajkami”. Na koniec przedszkolaki wraz z rodzicami wykonały wielkanocne palmy. Serdecznie dziękuję rodzicom za przybycie i poświęcony czas.

inbound

Zdjęcie przedstawia dzieci wraz z rodzicami biorące udział w rozmowie o tradycjach wielkanocnych.

inbound

Zdjęcie przedstawia dzieci i rodziców biorących udział w zabawie ruchowej “Wyścigi z jajkiem”.

inbound

Na zdjęciu dzieci i rodzice wykonują palmy wielkanocne.

Przejdź do treści