Wyniki konkursu “Lubawa Moje Miasto”

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Niedżwiadki", które dumnie pozują do wspólnego zdjęcia ze swoją zwycięską pracą plastyczną. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU “LUBAWA MOJE MIASTO”

Wewnątrzprzedszkolny konkurs o naszym mieście miał finał wraz z końcem maja. Współzawodnictwo miało charakter plastyczny. Dzieci pracowały grupowo, z pomocą swoich Pań:)
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce: grupa “Niedźwiadki”
II miejsce: grupa “Żółwiki”
III miejsce: grupa “Tygryski”.
Wszystkie prace były starannie wykonane i bardzo oryginalne. Gratulujemy wszystkim dzieciom pomysłu, włożonej pracy oraz serca!

Na zdjęciu widać dzieci z grupy “Niedźwiadki”, które dumnie pozują do wspólnego zdjęcia ze swoją zwycięską pracą plastyczną. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Żółwiki", które trzymają swoją pracę plastyczną, która zajęła drugie miejsce w konkursie o Lubawie. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Żółwiki”, trzymające swoją pracę plastyczną, która zajęła drugie miejsce w konkursie o Lubawie. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Dzieci z grupy "Tygryski" wspólnie pozują do zdjęcia trzymając pracę plastyczną, która zajęła trzecie miejsce w konkursie "Lubawa Moje Miasto". Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Dzieci z grupy “Tygryski” wspólnie pozują do zdjęcia trzymając pracę plastyczną, która zajęła trzecie miejsce w konkursie “Lubawa Moje Miasto”. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Uśmiechnięte przedszkolaki z grupy "Delfinki" dumnie prezentują swoją pracę konkursową.

Uśmiechnięte przedszkolaki z grupy “Delfinki” dumnie prezentują swoją pracę konkursową oraz nagrody za udział we współzawodnictwie.

Najmłodsza grupa przedszkolaków wesoło prezentuje efekty współzawodnictwa. "Kangurki" namalowały Lubawskie Łazienki kolorowymi farbami.

Najmłodsza grupa przedszkolaków wesoło prezentuje efekty współzawodnictwa. “Kangurki” namalowały Lubawskie Łazienki kolorowymi farbami.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Panterki", które pozując do grupowego zdjęcia trzymają swoją pracę konkursową.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Panterki”, które pozując do grupowego zdjęcia trzymają swoją pracę konkursową.

Dumne "Papużki" prezentują efekty swojej pracy w konkursie plastycznym. Dumnie prezentują miniaturę Kościoła w Lubawie.

Dumne “Papużki” prezentują efekty swojej pracy w konkursie plastycznym. Dumnie prezentują miniaturę Kościoła w Lubawie.

Na zdjęciu widzimy przedszkolaki z grupy "Pingwinki", które z zadowoleniem prezentują wykonany własnoręcznie Herb Lubawy.

Na zdjęciu widzimy przedszkolaki z grupy “Pingwinki”, które z zadowoleniem prezentują wykonany własnoręcznie Herb Lubawy.

Uśmiechnięte dzieci z grupy "Reniferki" trzymają swoją pracę konkursową przedstawiającą nasze miasto - Lubawę.

Uśmiechnięte dzieci z grupy “Reniferki” trzymają swoją pracę konkursową przedstawiającą nasze miasto – Lubawę.

Przedszkolaki z grupy "Słoniki" prezentują swoją nagrodę za udział w konkursie "Lubawa Moje Miasto". Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Przedszkolaki z grupy “Słoniki” prezentują swoją nagrodę za udział w konkursie “Lubawa Moje Miasto”. Z dziećmi pozuje Pani Dyrektor oraz organizatorka konkursu.

Na zdjęciu widać dzieci z grupy "Lwiątka", które prezentują widzianą swoimi oczyma Lubawę.

Na zdjęciu widać dzieci z grupy “Lwiątka”, które prezentują widzianą swoimi oczyma Lubawę.