Wiosenne prace Tygrysków

Zdjęcie przedstawia chłopca, który przykłada do rosnących kwiatów kartkę z wyciętym na środku dużym sercem. Tworzy w ten sposób obrazek serca wypełnionego kwiatami.

Tygryski połączyły dziś pracę plastyczną z pobytem na świeżym powietrzu🌅🌅🌄🌄🌞🌞🌞☁️☁️☁️. Swoje ozdobione szablony serca, kwiatka i chmurki dzieci przykłady do miejsc, gdzie znajdują się kwiaty 💐💐💐💐tworząc w ten sposób piękny obraz. Rysunek połączony z odrobiną natury dał super efekt. 🌻🌻🌹🌹🌷🌷Dzięki tej zabawie Tygryski pobudzały wyobraźnię i rozwijały kreatywność. 👏👏👏

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci pozujących do zdjęcia. Dzieci siedzą na trawie wśród stokrotek.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci na boisku szkolnym, które grają w mini golfa.