Warsztaty Krasnali 1

IMG 7426

Dnia 19.11.2015 dzieci z grupy Krasnale1 udały się do Biblioteki Miejskiej gdzie brały udział w warsztatach literacko- plastycznych pod tytułem „Marzenia się spełniają”. Warsztaty zorganizowała i przeprowadziła pani Izabela Dziąba. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki, którą przeczytała pani Iza. Omawiając jej treść doszły do wniosku, że marzenia mogą się spełnić jeśli się tego bardzo pragnie. Każde z dzieci otrzymało „gwiazdkę niespodziankę”, która ma spełnić po jednym marzeniu każdego z nich. W dalszej części spotkania dzieci kolorowały obrazki z bajkowymi bohaterami, wykonały zadanie polegające na policzeniu gwiazdek i połączeniu ich z odpowiednią cyfrą oraz zatańczyły taniec „małe i duże marzenia”. Krasnalom bardzo podobały się warsztaty w bibliotece i umówiły się z panią Izą na kolejne spotkanie, a w ramach podziękowania wręczyły sympatycznej Pani laurkę z podziękowaniami od dzieci i wychowawczyni Urszuli Wiśnickiej.

Przejdź do treści