UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE „ŻÓŁWIKI”

DSC

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycieli. Kończy się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

Dnia 23 czerwca, dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej „Żółwiki” żegnały przedszkole aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym „Polonezem”. Przedszkolaki wierszem i piosenką podziękowały Pani Dyrektor, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola za wspólnie spędzony czas, opiekę i wychowanie.

Wszystkie dzieci kończące edukację przedszkolną otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i książki ufundowane przez Radę Rodziców.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

DSC

Zdjęcie przedstawia stojące dzieci z grupy Żółwiki z panią dyrektor i wychowawcami na tle dekoracji.

DSC

Zdjęcie przedstawia stojące na ławeczce dziewczynki, trzymające w ręku pamiątkową książkę i rożek na tle dekoracji.

DSC

Zdjęcie przedstawia stojących na ławeczce chłopców trzymających w ręku pamiątkową książkę i rożek na tle dekoracji.