Terapia ręki dla każdego – grupa Żółwiki

n

W ramach projektu „Terapia ręki dla każdego” dzieci z grupy „Żółwiki  wykonały zadania z obszaru VI – Zmysł dotyku.  Między innymi wykonały ciecz nienewtonowską, malowały obrazek palcami przy użyciu szablonu. Wykonały też ćwiczenia stóp: chodzenie na piętach i na palcach, robiliśmy masaż stóp piłeczkami, w pozycji siedzącej turlaliśmy piłeczki do przodu i do tyłu.; robiliśmy pączki z masy solnej. Świetnie się przy tym bawiliśmy – zobaczcie sami.

Zapraszamy do galerii.

n

Trzy dziewczynki siedzą na dywanie. Jedna z nich nalewa wodę do miski, a druga dodaje czerwony barwnik spożywczy.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci w czapeczkach kucharskich mieszające składniki w misce: mąka, sól, woda.

IMG

Zdjęcie przedstawia stojące przy stoliku dzieci, trzymające w górze pomalowane ręce farbą.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzące na krzesełkach dzieci. Na podłodze leżą kolorowe piórka.

IMG

Dzieci siedzące na krzesełkach. na podłodze leża kolorowe piłeczki, które dzieci podnoszą stopami do góry.

 

Przejdź do treści