Taekwondo w Tygryskach

Zdjęcie przedstawia chłopca wykonującego specjalne uderzenie z podskokiem w packe treningową.

W dniu dzisiejszym grupę Tygryski odwiedziła pani Marta- trener koreańskiej sztuki walki Taekwondo.🥋🥋🥋
Dzieci miały okazję poznać różnego rodzaju uderzenia oraz kopnięcia przy użyciu packi. Przedszkolaki stoczyły również “walkę” w specjalnych osłonach twarzy oraz uczyły się liczyć w języku koreańskim.
Dzisiejsze spotkanie to także świetny trening sprawności fizycznej.🥋🥋🥋
Bardzo dziękujemy pani Marcie za miłe spotkanie.🥰🐯🥋🥰

Zdjęcie przedstawia dwoje dzieci,które toczą "walkę" na piankowe wałki. Na głowie mają specjalne kaski ochronne.

Zdjęcie przedstawia dwoje dzieci,które toczą “walkę” na piankowe wałki. Na głowie mają specjalne kaski ochronne.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące w kole wraz z instruktorem Taekwondo. Dzieci uczą się liczyć w języku koreańskim.