Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w “Reniferkach”

dzk
23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
“Reniferki” włączyły się w obchody tego święta. Celem dzisiejszych zajęć było rozpowszechnianie literatury dziecięcej oraz popularyzowanie czytania wśród najmłodszych. Przedszkolaki poznały zasady korzystania z książek, opowiadały o swoich ulubionych książkach. Wzięliśmy udział w różnych zabawach z książkami. Na zakończenie wykonaliśmy piękne zakładki . Takie święta jak to, to doskonała okazja do tego, aby rozbudzać w najmłodszych zamiłowanie do książek.
dzk

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci kolorujących kolorowankę.

 

dzk

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci układających książki od najmniejszej do największej.

dzk

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci biorących udział w zabawie ruchowej z książką na głowie.

Przejdź do treści