Akcja “Czyste jezioro i rzeki” w Niedźwiadkach

received

Jak co roku nasze przedszkolaki biorą aktywny udział w akcji “Czyste jeziora i rzeki”. Nasze Niedźwiadki porządkowały teren nieopodal zakładu Izabella. Każdemu z dzieci udało się znaleźć drobne śmieci i posegregować je do odpowiednich worków. Trzeba przyznać że tych śmieci nie było wiele, ale taka wiadomość jest bardzo pocieszająca, jest dowodem tego że kształtowana już od najmłodszych lat postawa proekologiczna przynosi pozytywne efekty.

received

Grupa dzieci wrzuca śmieci do worka

received

Dzieci biegnące w parku.W ręku trzymają znalezione śmieci 

received

Chłopiec trzyma znalezioną folię aluminiową

received

Dzieci zbierają drobne śmieci na placu.

received

Dziewczynka w foliowej rękawicy prezentuje znalezione śmieci.

received

Chłopiec pokazuje jakie śmieci udało mu się znaleźć.

received

Pani rozkłada trzy worki na śmieci: żółty, zielony i czarny.

received

Dziewczynka pokazuje znaleziony kawałek plastiku

Przejdź do treści