Spotkanie z pielęgniarką w Tygryskach

Zdjęcia przedstawia pielęgniarkę,która pokazuje dzieciom różnego rodzaju probówki na określone badania krwi.

Tygryski włączyły się w akcję “Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”.
W tym celu dzieci spotkały się z pracownikiem służby zdrowia👩‍⚕️👩‍⚕️🏥🏥-panią Kingą. Podczas spotkania pani Kinga opowiedziała dzieciom jak wygląda praca w służbie zdrowia oraz w jaki sposób dbać o zdrowie.
Dzieci wcieliły się w rolę pielęgniarek i pielęgniarzy🧑‍⚕️👩‍⚕️🧑‍⚕️👩‍⚕️ aby pomóc “chorym” misiom, a także,by sprawdzić jak wyglądają i działają różnego rodzaju sprzęty medyczne.🩺🩺💉💉💉.
Celem kampanii jest przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do dbania o zdrowie własne i innych.
Bardzo dziękujemy pani Kindze za wspaniałe spotkanie i trud włożony w przygotowanie zajęć. Było super🥰🥰🥰, dziękujemy 🥰🥰🥰

Zdjęcie przedstawia dzieci, którym pani pielęgniarka pokazuje w jaki sposób działa stetoskop. Jeden chłopiec osłuchuje drugiego.

Chłopiec w czepku pielęgniarskim i rękawiczkach ochronnych opatruje "ranę"misiowi.

Chłopiec w czepku pielęgniarskim i rękawiczkach ochronnych opatruje “ranę”misiowi.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące na dywanie w pielęgniarskich czepkach.