Dzień Chłopaka w Tygryskach

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci pokazujących do zdjęcia z uśmiechem na twarzy.

Dzień Chłopaka w Tygryskach🐯🐯🐯 minął w atmosferze wspólnej zabawy,tańców, konkursów.🕺💞💃
Nie zabrakło specjalnej sesji zdjęciowej w roli “Supermena”🦸🦸‍♂️🦸‍♀️ i drobnych upominków🪀🪀🪀.

Zdjęcie przedstawia chłopca w roli Supermena "lecącego nad miastem" zbudowanym z klocków.

Zdjęcie przedstawia chłopca w roli Supermena “lecącego nad miastem” zbudowanym z klocków

Zdjęcia przedstawia dziewczynki, które wręczają upominki chłopcom siedzącym na krzesłach.

Zdjęcia przedstawia chłopców w czapkach, kapeluszach i okularach przeciwsłonecznych pozujących do zdjęcia z uśmiechem na twarzy.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci pokazujących do zdjęcia z uśmiechem na twarzy.