„Słoniki” – English corner” (styczeń)

W styczniu „Słoniki”  na zajęciach języka angielskiego utrwalały nazwy zabawek, które otrzymały w prezencie od Mikołaja. Grały w  grę planszową „The Toys” oraz utrwalały nazwy liczebników podczas zabawy z zegarem. Nazywały rzeczy związane ze szkołą na podstawie piosenki „I’m going to school”. Rozpoznawały i nazywały członków rodziny w oparciu o ilustracje, na podstawie baśni „Little Red Riding Hood” oraz opowiadania pt. “Granny Fixit and the Monkey”. Oglądały ilustracje przedstawiające aktywności, które można podejmować z babcią i z dziadkiem typu: play, read, bake, fix, run, walk. Rysowały portrety przedstawiające babcie i dziadków.

P.s. Ślemy jeszcze raz życzenia dla wszystkich babć i dziadków z okazji ich świąt. STO LAT!!!

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska

Przejdź do treści