PINGWINKI NA WYCIECZCE – GDYNIA

Grupa Pingwinki wybrała się na wycieczkę do Gdyni, by świętować dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowały dla rodziców część artystyczną, laurki i upominki. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Experyment, gdzie obejrzeliśmy interaktywne wystawy. By trochę rozładować emocje udaliśmy się do sali zabaw Amazonia. Tam wraz z animatorką było zabaw bez końca. Nie zabrakło też wizyty na plaży, na której można było znaleźć muszelki, zobaczyć pływające statki czy wsłuchać się w szum morza. Wszyscy miło spędziliśmy czas.

Grupa dzieci wraz z rodzicami na plaży w Gdyni, w tle morze.

Mama z synem pozuje na tle słynnego statku “Dar Pomorza”.

IMG

Grupa dzieci trzyma chustę animacyjną.

Chłopiec wraz z tatą słucha bicia serca za pomocą stetoskopu.

Zafascynowany chłopiec w skupieniu wykonuje jakieś doświadczenie.

Chłopiec jeździ na wielki gokarcie.

IMG

Chłopiec z radością wykonuje pewne doświadczenie.

IMG

Chłopiec w wielkiej piaskownicy dokonał odkrycia szczątków dinozaura.

Przejdź do treści