Biedronki świętują Dzień Mamy i Taty

image

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej  okazji do naszego przedszkola zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć  w uroczystości z okazji ich święta.  Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli , zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Po występach rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, następnie udaliśmy się na spotkanie integracyjne przy ognisku. Dzieci miały okazje do wspólnych zabaw na powietrzu. Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy. Dziękujemy rodzicom za udział i przygotowanie poczęstunku.

image

Dziewczynka zna kolanach u mamy.

image

Dziewczynka z rodzicami.

image

Dziewczynka z mama i tatą.

image

Dziewczynka z rodzicami.

image

Chłopiec z mamą i tatą.

image

Chłopiec na rękach u taty. Mama i siostra.

image

Chłopiec z rodzicami.

image

Chłopiec na kolanach u mamy.

image

Dziewczynka z rodzicami.

image

Chłopiec z rodzicami.

image

Chłopiec stoi obok mamy.

image

Dziewczynka przytula się do mamy.

image

Dziewczynka z rodzicami podczas poczęstunku.

image

Dziewczynka z mamą i tatą.

image

Dziewczynka na kolanach u taty, obok mama.

image

Rodzice podczas występu.

 

Przejdź do treści