Pierwsze przedszkolne spotkanie wigilijne w grupie ” Żółwiki”

IMG

Święta Bożego Narodzenia wiążą się nierozerwalnie z atmosferą tajemniczości i oczekiwania na spełnienie marzeń. Choinka, zwyczaj jej strojenie kolorowymi bombkami lub wykonanymi samodzielnie ozdobami i migocącymi światełkami w wigilię Święta Bożego Narodzenia wywierają na dziecku niezapomniane wrażenie.

W okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, maluszki z grupy Żółwiki po raz pierwszy spotkały się przy wigilijnym stole, nakrytym obrusem i zastawionym  smakołykami w postaci ciasteczek, cukierków i owoców, które przygotowali rodzice. Złożyliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i słuchaliśmy kolęd.

Pierwsze wigilijne spotkanie w grupie 3-latków przebiegło w miłej świątecznej atmosferze.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzące przy wigilijnym stole  dzieci z grupy Żółwiki. W tle znajduje się dekoracja świąteczna.

IMG

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci. Dziewczynka w czerwonej sukience trzyma na talerzyku opłatek.

 

Przejdź do treści