Pierwsze dni w Przedszkolu “Niedźwiadków”

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą dziewczynkę pozująca do zdjęcia ,a w tle odbywają się swobodne zabawy w wybranych kącikach zainteresowań.

Dzieci z grupy “Niedźwiadki” szybko adaptują się w nowym środowisku. Poznają nowych kolegów z grupy oraz swoje Panie. Pierwsze dni w placówce, to czas na oswojenie się maluszków z nieznanym im jeszcze otoczeniem.

Chłopiec w koszulce w paski dopasowuje drewniane autka w odpowiednie miejsca układanki. Na jego twarzy maluje się skupienie.

Siedzący na dziecięcej kanapie ogląda ilustrowaną książkę o dinozaurach.

Siedzący na dziecięcej kanapie chłopiec ogląda ilustrowaną książkę o dinozaurach.

Chłopiec w barwnym ubraniu siedzi przy stoliczku i koloruje obrazek z postacią misia.

Zainteresowana tematyką zwierząt część dzieci z grupy "Niedźwiadki" ze skupieniem słucha swojej Pani, która przedstawia im postacie z kolorowej książki.

Zainteresowana tematyką zwierząt część dzieci z grupy “Niedźwiadki” ze skupieniem słucha swojej Pani, która przedstawia im postacie z kolorowej książki.

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą dziewczynkę pozująca do zdjęcia, a w tle odbywają się swobodne zabawy w wybranych kącikach zainteresowań.