„Dzień Kropki” w Pingwinkach

Pingwinki zaczęły dzień od wysłuchania opowiadania o naszej bohaterce „Kropce”. Następnie dzieci urządziły “paradę talentów” i zaprezentowały reszcie grupy, co im najlepiej wychodzi. Podczas zabawy ruchowej z „kropką” w roli głównej Pingwinki rozwijały spostrzegawczość oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a także utrwalały kolory. Zabawa w liczenie kropek na kostkach pozwoliła na doskonalenie rachunku matematycznego. Wykonanie pracy plastycznej usprawniło naukę prawidłowego chwytu, motorykę małą i zdolności artystyczne dzieci.

Zdjęcie przedstawia dzieci pozujących do zdjęcia, na głowie mają opaski tworzące napis „Dzień Kropki”

a

Na zdjęciu dzieci bawią się podczas zabawy z kropką w roli głównej

Chłopczyk i 3 dziewczynki pozują do zdjęcia w fotobudce

3 dziewczynki pozują do zdjęcia w fotobudce

5 chłopców pozuje do zdjęcia w fotobudce

3 chłopców pozuje do zdjęcia w fotobudce

Przejdź do treści