Pasowanie na przedszkolaka u Żółwików

Poniedziałek, 30 października, to dla maluchów z grupy Żółwiki ważny dzień. To właśnie tego dnia, odbyła się pierwsza i zarazem jedna z najważniejszych w życiu każdego przedszkolaka uroczystość – Pasowanie na przedszkolaka.

Żółwiki na akademię zaprosiły swoich rodziców oraz panią dyrektor. W części artystycznej nie zabrakło wesołych wierszyków i piosenek przygotowanych przez dzieci. Następnie maluchy złożyły przysięgę obiecując, że w przedszkolu będą dzielne, uśmiechnięte, wesołe, grzeczne oraz będą słuchały pani, pomagały kolegom i ze smakiem zjadały obiadki. W najważniejszej części imprezy pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania dzieci na prawdziwych przedszkolaków. Dzieci na pamiątkę otrzymały dyplom i upominek.

Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

Dziękujemy za liczne przybycie i za miłą atmosferę. Zapraszamy do galerii.

Przejdź do treści