“Lwiątka” – “English corner” – luty.

„Lwiątka” w lutym poznały słownictwo opisujące części twarzy: „a face”, „eyes”, „a nose”, „a mouth”, „the hair”. Wskazywały poszczególne części twarzy magicznym ołówkiem. Układały z obrazków „Wyprawki” twarz dziewczynki, chłopca i Boo. Układały „zabawne, śmieszne miny” z materiałów odpadowych. Bawiły się pacynkami wykonanymi z rękawiczek. Podejmowały zabawy magicznymi, zabawnymi, figlarnymi „rączkami”. Bawiły się „maskami”, wyciętymi zdjęciami oczu, nosów, ust i kapeluszem „kosmity”. Kolorowały i układały „zielone ufoludki” z figur geometrycznych. Oglądały, lepiły z plasteliny i rysowały różne twarze. Opisywały wygląd „kolorowych potworków”. Obrazowały ruchem i gestem piosenki „A funny face”, „Head and shoulders”, „Active Time”.

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska.

Przejdź do treści