“Lwiątka” – “English corner” (grudzień)

W grudniu „Lwiątka” na zajęciach języka angielskiego poznały tradycje i zwyczaje świąteczne, oglądały adwentowe kalendarze, dekoracje, wykonały ozdoby choinkowe: „Mikołaja” i „Bałwanka”. Śpiewały refren piosenki pt.„Jingle bells”, słuchały kolędy pt. „Silent Night”. Grały w „domino świąteczne”, układały “świąteczne puzzle”. Podczas zabawy ruchowej i tańczyły z „choinką” przy piosence pt. “The Dancing Christmas Tree”. Poznały treść historyjki pt. „A Special Christmas Tree” oraz wysłuchały treści listu do Mikołaja napisanego w języku angielskim.

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska.

P.S. Drodzy Rodzice muszę przyznać, że „Lwiątka” bardzo dobrze radzą sobie na zajęciach języka angielskiego, chętnie bawią się w proponowane zabawy, są uważne i zainteresowane tokiem zajęć. Pozdrawiam.

Przejdź do treści