“Krokodylki” – “English corner” (grudzień).

W grudniu “Krokodylki” utrwalały wybrane nazwy zabawek i zwierząt, które poznały w poprzednim miesiącu oraz rymowanki pt. „Ball to you, ball to me”, „Cat, dog, hamster, frog”, „A cat, a cat. Can you see?”. Dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem w innych krajach. Oglądały kalendarze adwentowe. Pisały oczywiście listy do Mikołaja w języku angielskim i kolorowały Mikołaja wg podanego kodu kolorystycznego utrwalając nazwy kolorów. Śpiewały refren piosenki pt. „Jingle bells” oraz piosenkę pt.  “Santa Claus is almost here”. Grały także w grę „Domino” o tematyce świątecznej. Zapraszam do galerii.

P.S. Pozdrawiam Was i cieszę się, ze zawsze jesteście wyjątkowo uważne na zajęciach, radosne podczas zabaw i skupione na realizacji zadań. Gratulacje!!! Życzę Wam sukcesów w przyszłym roku. Ewa Raszkowska

Przejdź do treści