“Kot w butach” w grupie “Delfinki”

Na zdjęciu widać nauczyciela trzymającego książkę w reku i dzieci siedzące na dywanie.

26 kwietnia grupę „Delfinki” odwiedziła mama Zośki i Wojtka. W ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała dzieciom bajkę pt.: „Kot w butach”. Po wysłuchaniu treści Pani Beata zainicjowała pogadankę kierowaną pytaniami. Przedszkole Miejskie pragnie promować czytanie wśród najmłodszych również poprzez przystąpienie do „Narodowego Programu Rozwoju czytelnictwa”. Pięknie dziękujemy Pani Beacie za obecność i zaangażowanie.

Na zdjęciu widać nauczyciela trzymającego książkę w reku i dzieci siedzące na dywanie.

Na zdjęciu widać nauczyciela trzymającego książkę w ręku i dzieci siedzące na dywanie.

Na zdjęciu widać dzieci siedzące na dywanie.

Na zdjęciu widać dzieci siedzące na dywanie.

Na zdjęciu widać nauczycielkę trzymającą książkę w ręku.

Na zdjęciu widać nauczycielkę trzymającą książkę w ręku.

Przejdź do treści