Delfinki w Szkole Podstawowej

Grupa Delfinki pozuje do zdjęcia na korytarzu szkoły - w tle dzieci namalowana postać Mikołaja Kopernika patrona szkoły
Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika. Dzieci miały okazję poznać ich miejsce przyszłej nauki, już jako uczniowie. Brały udział w zajęciach sportowych w sali gimnastycznej doskonaląc- zwinność, koordynację, spryt i równowagę 🏐⛳🤸‍♂️🤾. Ponadto zwiedziliśmy budynek szkoły, odwiedziliśmy szatnię, salę komputerową, salę lekcyjną, świetlicę, bibliotekę.
DELFINKI 🐬🐬 dziękują bardzo pracownikom szkoły za zaproszenie 😁

Grupa Delfinki pozuje do zdjęcia na korytarzu szkoły – w tle dzieci namalowana postać Mikołaja Kopernika patrona szkoły.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas zajęć sportowych w sali gimnastycznej.

Zdjęcie przedstawia dzieci grajace w grę zespołową z dużą piłką.

Zdjęcie przedstawia dzieci grające w grę zespołową z dużą piłką.

Grupa Delfinki pozuje do zdjęcia podczas siedzenia na dywanie z laurkami otrzymanymi podczas wycieczki w szkole.