Kiermasz Wielkanocny

FB IMG

Tradycją naszego przedszkola jest kiermasz ozdób wielkanocnych w okresie poprzedzającym święta. Kiermasz obfituje w piękne i urozmaicone prace, a wiosenna pora inspiruje nas do wykonania ozdób w barwach żółtych, zielonych, pomarańczowych.
Do kiermaszu przygotowujemy się przez kilka tygodni. Dzieci, pracownicy przedszkola, rodzice – wiele osób miało swój wkład w wykonane ozdób, a efekty można było zobaczyć na pięknie wystrojonych stołach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowaniu kiermaszu wielkanocnego oraz ogromne zainteresowanie naszymi świątecznymi ozdobami.

FB IMG

Chłopcy oglądają ozdoby wystawione na kiermaszu

FB IMG

Dziewczynki zapraszają na kiermasz wielkanocny

IMG

Dziewczynki dyżurujące na kiermaszu

IMG

Grupka ludzi wybiera ozdoby wielkanocne

IMG

Stoisko kiermaszu wielkanocnego w naszym przedszkolu

IMG

Mama z córką wybierają ozdoby

Przejdź do treści