Jesienne jeże w grupie Niedźwiadki

Podczas jesiennego spaceru dzieci z grupy Niedźwiadki zebrały jesienne liście, stały się one inspiracją do stworzenia jesiennych jeży. Maluszki mogły przekonać się, że dary natury idealnie nadają się do tworzenia dzieł sztuki.

Chłopiec podnosi do góry żółty liść, w tle inne dzieci biegające po trawie

Dziewczynka kucając podnosi listek z trawy, obok inne dzieci szukające liści.

Grupa dzieci pokazujących zebrane jesienne liście.

Dzieci zbierające jesienne liście na trawce, na pierwszym planie dziewczynka i chłopiec.

Chłopiec z dziewczynką uśmiechają się, oglądając znalezione liście na spacerze.

Chłopiec przykleja liść do szablonu jeża

Dziewczynka z kucykami przytrzymuje listek na szablonie jeża.

Dziewczynka dwiema rączkami przykleja liście do szablonu jeża.

Chłopiec w czerwonej bluzie trzyma za ogonek duży listek położony na szablonie jeża.

Uśmiechnięty chłopczyk trzyma w ręku klej, którym przykleił listek do szablonu jeża.

Chłopiec przytrzymuje listek do szablonu jeża, przed nim na stole liście i kredki.

Uśmiechnięta dziewczynka prezentuje listek, który udało jej się przykleić do szablonu jeża.

Chłopiec uśmiecha się przytrzymując liście, aby przykleiły się do szablonu jeża.

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stoliczku, przyklejające liście do szablonu jeża.