Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu Reniferków

img

Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Reniferki wcieliły się w bajkowych bohaterów, które oprócz tradycyjnych postaci pasterzy, króli i aniołów przychodziły do żłóbka pokłonić się małemu Jezuskowi. Słowa płynące ze sceny uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy właśnie na te święta. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

received

Zdjęcie przedstawia chłopca przebranego za Józefa i dziewczynkę przebraną za Maryję.

received

Zdjęcie przedstawia trzech chłopców przebranych za króli.

received

Zdjęcie przedstawia chłopców przebranych za krasnoludki.

received

Zdjęcie przedstawia dzieci przebrane za postacie z bajek.

received

Zdjęcie przedstawia chłopców przebranych za pasterzy.

Przejdź do treści