“English Superheroes”. Konkurs piosenki angielskiej.

IMG
onkurs piosenki 🎶angielskiej🇬🇧 pt.: „English Superheroes”🦸‍♀️🦸
W ostatnich dniach podsumowano konkurs piosenki angielskiej pt.: „English Superheroes” , który ze względu na COVID – 19 🦠odbył się w nieco innej formule. Z każdej grupy przedszkolnej jedna chętna osoba👧👦 wzięła udział w tym wydarzeniu. Piosenki zostały nagrane w domach dzieci przez ich rodziców👨‍👩‍👦‍👦. W konkursie zaprezentowali się:
„Pingwinki” 🐧 🐧 🐧 – Wiktoria Cz.
„Papużki” 🦜 🦜 🦜– Maria R.
„Panterki” 🐆 🐆 🐆 – Antek S.
„Motylki” 🦋 🦋 🦋 – Hania G.
„Kangurki” 🦘 🦘 🦘– Zosia R.
„Delfinki” 🐬 🐬 🐬– Liliana C.
„Reniferki” 🦌 🦌 🦌 – Kornelia T.
„Słoniki” 🐘 🐘 🐘– Oliwia Sz.
„Tygryski” 🐯 🐯 🐯– Ksawery K.
„Lwiątka” 🦁 🦁 🦁– Lena J.
„Żółwiki” 🐢 🐢 🐢– Wojtek C.
Za udział w konkursie dzieci otrzymały nagrody🏆 rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy, które sponsorowała Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego w Lubawie. Dzieci wzięły także udział w O-R-Y-G-I-N-A-L-N-E-J sesji zdjęciowej.
Należy stwierdzić, że poziom przygotowania i zaangażowania wszystkich uczestników konkursu był bardzo wysoki❗❗❣️
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczania nagród i jeszcze raz bardzo serdecznie G R A T U L U J E M Y wszystkim uczestnikom konkursu oraz dziękujemy♥️ rodzicom za współpracę, a Przedszkolnej Radzie Rodziców za wsparcie finansowe.
Organizatorzy konkursu: Larysa Brdękiewicz i Ewa Raszkowska.
IMG

Na zdjęciu widzimy trzy stojące osoby: panią dyrektor, nauczyciela języka angielskiego oraz dziewczynkę, która brała udział w konkursie piosenki angielskiej pt.: “English Superheroes”. Dziewczynka z grupy “Papużki” trzyma w rączkach dyplom oraz nagrody rzeczowe.

IMG

Na zdjęciu widzimy trzy stojące osoby: panią dyrektor, nauczyciela języka angielskiego oraz dziewczynkę, która brała udział w konkursie piosenki angielskiej pt.: “English Superheroes”. Dziewczynka z grupy “Motylki” trzyma w rączkach dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Przejdź do treści