Dzień Babci i Dziadka u Kaczorków

DSC 0854

Kaczorki w środę obchodziły uroczystość “Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci w strojach bałwanków brawami powitały licznie zgromadzonych gości.Trochę stremowane, ale dzielne 4- latki przedstawiły swoim ukochanym inscenizację “Przygoda w Bałwankowie”, zatańczyły “Zimową poleczkę”, wierszyk dla Babci i Dziadka, ilustrowały ruchem piosenkę. Nasi szanowni goście podziękowali brawami za występ, a później były całusy,uściski, życzenia i wręczanie swoich upominków. Później babcie i dziadkowie dzielnie uczestniczyli w konkursach:na najdłuższą łupinę od jabłka, nawlekali nitkę w igłę,oddzielali żółtka od białek oraz ubijali pianę.Wszyscy byli zwycięzcami i za spryt i odwagę otrzymali nagrody i brawa. Dziękujemy wszystkim miłym gościom, że spędzili z nami miło czas, a rodzicom za przygotowanie pięknych strojów i zorganizowanie poczęstunku. Opr. M.Ławicka

Przejdź do treści