„Dzień Babci i Dziadka” – Panterki

Dziewczynki stoją, chłopcy klęczą przed dziewczynkami, trzymają w rękach róże. W tle dekoracja na niebiskim tle.
19 stycznia grupa Panterki obchodziła Święto Babć i Dziadków. Zaproszonym gościom przedszkolaki zaprezentowali przedstawienie pt. „Muzyczne wspomnienia Babci i Dziadka”, w którym to tańczyli walca oraz twista, śpiewali piosenki i składali życzenia. Po prezentacji wnuki wręczyli własnoręcznie wykonane upominki: laurki, koralikowe serduszka i pudełeczko z herbatką. Po części artystycznej dziadkowie mogli skosztować ciepłej kawy i herbaty oraz ciast i słodkości przygotowanych przez rodziców dzieci oraz przez panią Magdę z „Pszczółka w Mieście”. Dużo radości przyniosły również zabawy, podczas których trzeba było zawiązać krawat lub z zamkniętymi oczami odnaleźć swoją wnuczkę lub wnuka. Dziękujemy Babciom i Dziadkom za mile spędzony czas.
Dziewczynki tańczą w kole. Chłopcy stoją na boku.

Dzieci siedzą na podłodze. W tle dekoracja.

Dziadkowie siedzą przy stołach, oglądają przedstawienie.

Babcie siedzą na krzesłach, wiążą wnukom krawaty.

Dziewczynka i jej dwie babcie pozują do zdjęcia, siedzą przy stole.

Chłopiec z babcią i dziadkiem pozuje do zdjęcia. Chłopiec siedzi na krześle, dziadkowie stoją. W tle dekoracja.