Adaptacja dzieci z grupy Słowiki

IMG

Adaptacja dzieci w grupie Słowiki. Minął pierwszy tydzień wspólnych zabaw i zajęć w naszej nowej sali. Dzieci poznały swoje panie, nowych kolegów i koleżanki. Choć dla niektórych dzieci rozstanie z rodzicami nie jest łatwe, z każdym dniem czują się lepiej, uśmiechają więcej i włączają chętniej do zabaw i zajęć proponowanych przez panie. Kochane Słowiki- Wasze panie życzą Wam samych radosnych dni spędzonych w naszej grupie, dobrej zabawy i dużo uśmiechu. Jesteście bardzo dzielne ❤️

IMG

Na zdjęciu dzieci z wychowawczynią , trzymają w ręku kolorową chustę animacyjną

IMG

Na zdjęciu grupa dzieci – pozują do zdjęcia stojąc w bramce do piłki nożnej

IMG

Na zdjęciu dzieci na spacerze z paniami, idą przed budynkiem przedszkola trzymając kolorowego węża.

IMG

Na zdjęciu grupka dzieci w sali przedszkolnej trzymają się za ramiona tworząc węża

IMG

Na zdjęciu dzieci skupione na dywanie z wychowawczynią, bawią się naśladując ruchy do zabawy – Kompanija

Przejdź do treści