Życzenia Wielkanocne Panterek

Dzieci wraz z paniami pozują do grupowego zdjęcia. Dzieci trzymają w rękach napis Wesołego Alleluja.

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzą przedszkolaki z grupy Panterki wraz z paniami: Agatą, Arletą i Beatą.

Dwie dziewczynki pozują do zdjęcia, w tle materiał z ozdobami wielkanocnymi i napis Wesołego Alleluja.

Dwaj chłopcy pozują do zdjęcia, w tle materiał z ozdobami wielkanocnymi i napis Wesołego Alleluja.

Dwoje dzieci pozuje do zdjęcia, w tle materiał z ozdobami wielkanocnymi i napis Wesołego Alleluja.