“Żółwiki” przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia

IMG

Święta Bożego Narodzenia wiążą się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W grupie „Żółwiki” również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Dzień ubierania choinki w przedszkolu jest dniem wyjątkowym. „Żółwiki” z wielkim zaangażowaniem zawieszały choinkowe ozdoby: bombki, gwiazdy betlejemskie, złote i czerwone łańcuchy, kolorowe światełka

Ileż było radości wśród dzieci a w grupie od razu zrobiło się świątecznie. Drzewko zostało przystrojone bardzo szybko, wygląda wyjątkowo i przypomina nam, że Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż…  Wszystkie dzieci jednogłośnie stwierdziły, ze choinka jest prześliczna, a na koniec nie mogło obejść się bez grupowego zdjęcia z świątecznym drzewkiem.

Zapraszamy do galerii.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki” pozujące do wspólnego zdjęcia z ubrana choinką.

IMG

Na zdjęciu uśmiechnięty chłopiec zakładający na choinkę bombkę.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci trzymające w rękach łańcuch.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci tańczące w kółeczku przy piosence “Choinka”

 

Przejdź do treści