“Zimowa ścieżka sensoryczna”w grupie Panterki

Zdjęcia przedstawia chłopca przez "zimową ścieżkę sensoryczną" złożoną z mąki, ryżu, soli, waty, papierowych kulek, klocków i białej fasoli.

“Zimowa ścieżka sensoryczna” w grupie Panterki.🐆❄️🐆🦶👣
Pomimo, że obecnie śniegu za oknem brakuje dzieci z grupy Panterki wzięły udział w “Zimowej ścieżce sensorycznej” składającej się tylko z produktów i materiałów w kolorze białym.❄️❄️❄️❄️
Ścieżka sensoryczna ma duże znaczenie dla dziecięcych stóp – usprawnia ona motorykę dużą, rozwija wrażenia dotykowe,👣👣👣 poprawia równowagę i koordynację ruchową i przede wszystkim stymuluje receptory.👣👣👣👣
Brawo Panterki.👣🐆👣

Zdjęcia przedstawia dziewczynkę, która przechodzi przez “zimową ścieżkę sensoryczną” złożoną z mąki, ryżu, soli, waty, papierowych kulek, klocków i białej fasoli.

Zdjęcia przedstawia chłopca, który przechodzi przez “zimową ścieżkę sensoryczną” złożoną z mąki, ryżu, soli, waty, papierowych kulek, klocków i białej fasoli.

Zdjęcia przedstawia chłopca,przez "zimową ścieżkę sensoryczną" złożoną z mąki, ryżu, soli, waty, papierowych kulek, klocków i białej fasoli.