Zdrowa żywność – Żółwiki i Panterki

Dziś grupę Żółwiki odwiedziła mama Karola. Pani Renata, która jest promotorem firmy Tefal, i Pani Gosia – mama Oliwiera, pokazała dzieciom z grupy Żółwiki i Panterki jak szybko można przygotować pyszne i zdrowe jedzenie. Wszystko to dzięki urządzeniom rekomendowanym przez firmę Tefal: robot kuchenny Cuisine Companion oraz frytkownica beztłuszczowa. We frytkownicy oczywiście zostały przyrządzone chrupiące frytki bez użycia oleju. Natomiast w robocie kuchennym p. Renata i p. Gosia przygotowały dla dzieci bułeczki drożdżowe, zupę krem, marchewkę na parze oraz to co lubi każde dziecko, czyli lody malinowe. Wszystko było bardzo smaczne, a co najważniejsze zdrowe, bo przyrządzone z naturalnych składników. Bardzo dziękujemy za miłe odwiedziny.

Przejdź do treści