Zajęcia rekreacyjne z elementami Kickboxingu

Kolejne zajęcia rekreacyjne z elementami Kickboxingu za nami. Kickboxing jest świetną, bezpieczną formą zarówno rekreacji ruchowej jak i rywalizacji sportowej. Spotkania są prowadzone w formie gier i zabaw, podczas, których prowadząca przekazuje techniki stosowane w Kickboxingu. CSW Champion kładzie nacisk na kształtowanie odpowiednich postaw, jak fair play, szacunek do przeciwnika, samodyscyplina, wytrwałość, cierpliwość w dążeniu do celu, umiejętne przyjmowanie porażki i zwycięstwa. Tego typu rywalizacja sportowa u najmłodszych cieszy się ogromną popularnością. Zajęcia przygotowują dzieci do ewentualnej dalszej przygody ze sztukami walki, pozwalają nabrać wiary we własne możliwości i pewności siebie oraz otwierają w przyszłości drogę do przygody ze sportem.

Przejdź do treści