Zajęcia otwarte z udziałem rodziców w grupie Słowiki

zaj. otw.

Dnia 18grudnia dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w zajęciach nt. W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Spotkanie wprowadziło wszystkich w przedświąteczny nastrój. Dzieci aktywnie i dzielnie uczestniczyły w mikołajkowych zabawach i zadaniach. Wraz z rodzicami ozdabiały styropianowe bombki z różnorodnych materiałów, które zawiesiły na choince. Zapraszamy do galerii 🎄

zaj.otw.

Na zdjęciu dzieci z wychowawczynią w mikołajkowych czapeczkach ozdabiają choinkę z brystolu w sylwety bombek w różnych kształtach i kolorach.

n

Na zdjęciu dzieci z mamusiami tańczą z kolorowymi obręczami do piosenki “Jingle Bells”

zaj. otw.

Na zdjęciu dzieci z mamusiami tańczą do piosenki “Pingwinek” wokół choinki.

zaj.otw.

Na zdjęciu dzieci z mamusiami przy stoliku, przyozdabiają styropianowe bombki za pomocą różnorodnych materiałów.

zaj. otw.

Na zdjęciu dzieci z mamusiami pozują do zdjęcia przy choince przystrojonej wspólnie zdobionymi bombkami.