Zajęcia otwarte w “Reniferkach”

o
5 października odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami 👨‍👩‍👦‍👦 tematem przewodnim były skarby jesieni 🍁🌰Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach dydaktycznych, których celem było utrwalenie wiedzy na temat jesieni 🍂🦔 Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w zabawie szukanie liści i ich przeliczanie. Pięciolatki przeszły przez ścieżkę sensoryczną, która dostarczyła im wielu wrażeń pobudzając percepcję wzrokowo-ruchową. Wzięliśmy udział w rytmicznej zabawie kasztankowej, a na zakończenie dzieci wraz z rodzicami wykonały przepiękne jesienne mandale. Serdecznie dziękujemy za przybycie i poświęcony czas ❤️
o

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami wykonujących jesienne mandale.

o

Zdjęcie przedstawia dzieci idące po ścieżce sensorycznej z rodziacami.

o

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami liczących liście zebrane w sali.

o

Zdjęcie przedstawia chłopca z mamą i bratem pokazujących swoje piękne prace.

Przejdź do treści