ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW Z GRUPY ŻÓŁWIKI

11 grudnia w grupie „Żółwiki” odbyły się zajęcia otwarte połączone z warsztatami świątecznymi.

W pierwszej części spotkania dzieci postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną swoim rodzicom przedstawiając Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

W drugiej części spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonali dekoracje świąteczną- choinki.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za przybycie i poświęcony czas.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Żółwiki wraz z rodzicami. W tle świąteczna dekoracja.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynki w strojach aniołków , tańczące do piosenki “Noel”.

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę w stroju Maryi i chłopca w stroju Józefa.

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców w stroju pastuszka, trzymających w rękach dary dla Jezusa .

IMG

Dziewczynka z mamą prezentują wykonane przez siebie prace.

IMG

Chłopiec z rodzicami i z braciszkiem prezentują wykonane przez siebie prace.

IMG

Przy kilku połączonych stołach siedzą rodzice i dzieci. Każdy wykonuje jakąś czynność do pracy plastycznej.