Zajęcia otwarte dla rodziców-gimnastyka korekcyjna u “Żółwików”

W dniu 11 września w grupie “Żółwiki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, które polegały na zaprezentowaniu form i metod pracy z dziećmi na zajęciach gimnastyki korekcyjnej. Celem tych zajęć było:

– Zaprezentowanie różnorodnych ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, kończyn górnych i dolnych,mięśni stóp,

– Kształtowanie sprawności fizycznej, zwinności i koordynacji wzrokowo-ruchowej,

– Uświadamianie korzyści dla organizmu wynikających z ćwiczeń gimnastycznych

– Integrowanie grupy

Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach i ćwiczeniach korekcyjnych zaproponowanych przez Panią prowadzącą – mgr Ewelinę Durka.Wszyscy starali się wykonywać powierzone im zadania dokładnie i sumiennie Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze zabawy- zobaczcie sami !

Przejdź do treści