ZABAWY RUCHOWE W GRUPIE “BIEDRONKI”

biedronki zabawy

Dnia 22.10.2015 r. dzieci z grupy “Biedronki” mogły się wykazać zwinnością i aktywnością ruchową. Dzieci w naszej grupie potrafią już ustawić się w dwuszeregu. Chętnie uczestniczą w wszelkiego rodzaju zabawach ruchowych: skaczą, biegają, wspinają się, pokonują przeszkody, rywalizują; chętnie wykorzystują piłki, hula-hopy, skakanki, itp. Dziś miały okazję pokonywać tor przeszkód. Dzieci świetnie sobie radziły, co dało im wiele radości. Dzieci w naszej grupie wiedzą, że ruch to zdrowie. “RUCH TO ZDROWIE” Jak być zdrowym ? Prosta sprawa. Ruch to zdrowia jest podstawa . Więc od dzisiaj przyjaciele, Zdrowy duch w zdrowym ciele. Jak być zdrowym ? Powiem szczerze: Trzeba jeździć na rowerze W piłkę kopać z kolegami I na basen pójść czasami. Zaprzyjaźnić się z rolkami, Zimą narty będą z nami. Wiosną hulajnogą śmigać, No a latem łódką pływać. Oto moja rada taka, Dla każdego przedszkolaka: Dużo ruszaj się kolego I uśmiechnij się do tego!

Opracowała: J. Gruźlewska

Przejdź do treści