Wycieczka Słowików z rodzicami do Zagrody Edukacyjnej Pszczółka w lesie

n

Dnia 28 maja odbył się wyjazd integracyjny grupy z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, wręczyły rodzicom upominki z okazji ich święta. Słowiki wraz z rodzicami wzięły także udział w warsztatach stolarskich- podczas których wykonywały lampiony lub szkatułki. Były zabawy oraz ognisko. To był bardzo miło spędzony wspólnie czas 🥰

n

Dzieci ubrane na biało czerwono stoją na tle ścianki z dekoracją na /dzień Mamy i Taty – śpiewają piosenkę.

n

Dzieci tańczą taniec w dwóch kółkach wraz z paniami.

n

Dzieci z rodzicami siedzą przy stole, uczestniczą w warsztatach stolarskich – z pomocą rodziców wykonują lampion lub szkatułkę.

n

Na zdjęciu dzieci z rodzicami przy ognisku.

n

Na zdjęciu dzieci z rodzicami przy ognisku.

n

Zdjęcie zbiorowe wszystkich uczestników wycieczki na tle ścianki z dekoracją.