WIZYTA „NIEDŹWIADKÓW” W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W piątek, 27.05.2021 r. grupa Niedźwiadki odwiedziła Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Lubawie. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą mogły uczęszczać po ukończeniu przedszkola. Niedźwiadki wzięły udział w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach sportowych na sali gimnastycznej oraz miały możliwość obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. „Calineczka”, wystawionego przez klasę 1a. Jednocześnie umożliwiono nam zwiedzanie sal lekcyjnych, gabinetu Pana Dyrektora, sekretariatu, biblioteki, świetlicy, szatni oraz stołówki. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, adaptacja przebiegła pomyślnie. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i możliwość zwiedzenia szkoły.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy Niedźwiadki, w tle na ścianie widnieje postać Mikołaja Kopernika

Przejdź do treści