Wizyta Mikołaja w Żółwikach

Zdjęcie grupowe w mikołajowych czapkach wraz z Mikołajem i Elfem.
Odwiedziny Mikołaja w grupie Żółwiki 🎅🎅🎅
Drogi Święty Mikołaju,🎅🎅🎅
wszystkie dzieci Cię kochają!❤️❤️❤️
Usiądź sobie między nami,🎅🎅🎅
obdarz dzieci prezentami🎁🎁🎁
Cały długi rok czekamy🎅🎅🎅
– cieszymy się wszyscy.😄😄😄
Chcemy Ciebie tu przywitać🙋🙋🙋
w dzień tak uroczysty!🎅🎅🎅
Dzieci w mikołajowych czapkach pozują do zdjęcia z Mikołajem i Elfem, w rękach trzymają otrzymane prezenty.

Zdjęcie grupowe w mikołajowych czapkach wraz z Mikołajem i Elfem.