Witamy w zer贸wce馃悊Panterki 馃悊

Troje dzieci pozuje do zdj臋cia w fotoramce, na kt贸rej jest napis Witamy w zer贸wce.

4 wrze艣nia Panterki zawita艂y do Szko艂y Podstawowej w Lubawie, jednak jeszcze nie jako uczniowie, a jako starszaki. Rozpocz臋艂y swoj膮 przygod臋 w zer贸wce z wielkim entuzjazmem i u艣miechem na twarzy. Zapewne ka偶dy przedszkolak b臋dzie stara艂 si臋 by膰 “przedszkolakiem na medal”.

Dzieci pozuj膮 do grupowego zdj臋cia. W tle na niebieskim materiale wisi napis Grupa Panterki.

4 dziewczynki siedz膮 na dywanie, w r臋kach trzymaj膮 papierowe ko艂o, na kt贸rym widnieje napis Przedszkolak na medal.

Przejd藕 do tre艣ci