Wielkanocne życzenia od “Kangurków”

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy "Kangurki", które są ustawione w kółeczku i trzymają się za ręce. Zdjęcie przyozdabiają symbole świąteczne oraz napis "Kangurki życzą Wesołych Świąt".

Dzieci z grupy “Kangurki” wraz z paniami pragną złożyć serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Dużo ciepła, spokoju, Miłosierdzia Bożego oraz beztroskich chwil w gronie najbliższych.

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Kangurki”, które są ustawione w kółeczku i trzymają się za ręce. Zdjęcie przyozdabiają symbole świąteczne oraz napis “Kangurki życzą Wesołych Świąt”.