„Walentynki” w grupie Pingwinki

Dzisiejszego dnia dzieci z grupy Pingwinki obchodziły „Walentynki”. W tym dniu dominował kolor czerwony. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki matematyczne, uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych z użyciem serduszek i balonów. Dzieci poznały postać świętego Walentego, historię i tradycję obchodzenia tego święta oraz rozmawiały o tym jak można okazywać szczęście, przyjaźń, miłość bliskim osobom nie tylko od święta. Dzieci wykonały piękne walentynki dla swoich rodziców z wykorzystaniem serduszek różnego typu. Walentynki w naszej grupie z pewnością można zaliczyć do udanych!

Na zdjęciu znajdują się dzieci z grupy Pingwinki wraz z Paniami na tle dekoracji z okazji “Walentynek”. Dzieci trzymają w ręku wykonane przez siebie walentynkowe prace plastyczne

Na zdjęciu dzieci pokazują walentynki otrzymane od pań, kolegów i koleżanek z grupy

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas zabaw z balonami w kształcie serca

Przejdź do treści