Walentynki w grupie Delfinki

Grupa Delfinki pozuje do zdjęcia ubrana na kolor czerwony, w tle dzieci napis "Walentynki" oraz dekoracja serduszek.

“W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego,

nikt nie może dziś się złościć bo dziś nadszedł dzień miłości “

Dzisiaj 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki Delfinki ubrały się na czerwono, salę udekorowaliśmy serduszkami. Przedszkolaki zapoznały się z tradycją Walentynek, obejrzeliśmy filmik edukacyjny związany z tym świętem. Dzieci losowały serduszka z imieniem kolegi lub koleżanki a następnie przygotowały dla siebie nawzajem laurkę tzw. Walentynkę. Dzień minął nam w radosnej atmosferze.

Grupa Delfinki pozuje do zdjęcia ubrana na kolor czerwony, w tle dzieci napis “Walentynki” oraz dekoracja serduszek.

Dzieci siedzą w kole na dywanie, jedno dziecko chłopiec losuje papierowe serce z imieniem kolegi.

Sześcioro dzieci siedzi przy stoliku wykonując pracę plastyczną - laurkę "walentynkę" dla wylosowanego kolegi lub koleżanki.

Sześcioro dzieci siedzi przy stoliku wykonując pracę plastyczną – laurkę “walentynkę” dla wylosowanego kolegi lub koleżanki z grupy.

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców trzymających walentynki i czerwone sedruszka balony, w tle dekoracja z serduszek i napis "Walentynki".

Zdjęcie przedstawia dwóch chłopców trzymających walentynki i czerwone serdrduszka balony, w tle dekoracja z papierowych czerwonych serc i napis “Walentynki”.